Чи зміниться агросектор після зустрічі Зеленського та Байдена?

Чи зміниться агросектор після зустрічі Зеленського та Байдена?
17:57, 03 2021
1 002
0
альтернативный текст
У Білому домі відбулася зустріч президента США Джозефом Байдена та президент України Володимира Зеленського. Зеленський заявив, що його зустріч із президентом Сполучених Штатів Америки відбулася в продуктивній і конструктивній атмосфері, обидві сторони зацікавлені в результативному діалозі. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента України, пише agronews.

Наслідком зустрічі стала спільна українсько-американська заява.Так, у ній ідеться, що Україна та Сполучені Штати підписали Меморандум про взаєморозуміння, який може підтримувати майбутні операції у визначених галузях, у тому числі декілька ключових проєктів, що обговорюються.

«Початкова сума підтримки Експортно-імпортного банку (EXIM) Сполучених Штатів для цих потенційних транзакцій у розмірі $3 млрд може бути збільшена по мірі розвитку проєктів в агробізнесі, інфраструктурі, кліматі та енергетиці», — ідеться у заяві.


Також зазначається, що Українсько-Американська Рада з торгівлі та інвестицій проведе своє 10-те засідання цієї осені для того, щоб підтвердити робочі плани з усунення регуляторних бар’єрів, припинити використання неліцензійного програмного забезпечення українськими органами державної влади, вирішити інші питання інтелектуальної власності та співпрацювати у галузі праці.

Україна також зобов’язується ухвалити законодавство, яке встановить надійний процес перевірки інвестицій. Україна та Сполучені Штати планують переглянути дію Угоди про торговельне та інвестиційне співробітництво на осінньому засіданні Ради», — ідеться у документі.


Крім того, Україна та Сполучені Штати підтвердили свій намір досягти амбітних скорочень своїх національних викидів парникових газів до 2030 року, що відзначено у відповідних національно визначених внесках (NDC).

Україна приєдналася до Місії інновацій з питань клімату у сільському господарстві (AIM) та має намір розвивати відновлювану енергетику у фінансово відповідальний спосіб», — сказано у спільній заяві.

Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 928
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 636
0