У британському університеті заборонили продаж яловичини

У британському університеті заборонили продаж яловичини
17:18, 20 2019
1 710
0

З метою захисту довкілля студенти Університету Східної Англії вирішили відмовитись від яловичини. Таке рішення було ухвалено на зборах Студентської ради університету. Також у закладах громадського харчування на кампусі розширили веганське меню.

Молодь пояснила, що таким чином намагається зробити внесок у покращення стану довкілля та уповільнення змін клімату, оскільки, наприклад, для вирощування ВРХ необхідно у 28 разів більше земельних площ, ніж для вирощування птиці. А парникових газів велика рогата худоба продукує в рази більше, ніж кури чи свині.

Утім, щоб у столових та кафе на кампусі університету більше не пропонували яловичини, необхідно ще отримати дозвіл наглядової ради. І навіть, якщо це вдасться, заборона розповсюдиться лише на ті заклади громадського харчування, якими керує Студентська рада. Кафе та ресторани, якими безпосередньо керує університет, можуть не відмовлятися від яловичини.

Варто зазначити, що це не перший навчальний заклад Великобританії, де скорочують споживання м’яса. Так, у закладах громадського харчування Кембриджу вже не пропонують баранину та яловичину.

Джерело та фото: meat-inform
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0