Астарта-Київ контролює логістику продукції ІТ-рішеннями AgriChain

Астарта-Київ контролює логістику продукції ІТ-рішеннями AgriChain
12:40, 02 сентябрь 2021
208
0
В цьому році підприємства агропромхолдингу «Астарта-Київ» розпочали жнива на початку липня. Агрофірма ім. Довженка вже зібрала 75% озимої пшениці та ячменю. Відстежувати польові процеси аграріям допомагають інноваційні ІТ-рішення компанії AgriChain.

– По кожній культурі ми ставимо високу планку. А завдяки комплексній системі IT-рішень для управління агробізнесом AgriChain контролюємо жнивування в онлайн-режимі. Незручна паперова система, що обмежувала можливості агропідприємств, — в минулому, — говорить головний агроном агрофірми імені Довженка Сергій Замоздра.


Шість полів агрофірми обробляє 24 комбайни – 14 своїх та 10 орендованих. Всі агрооперації плануються та контролюються в IT-рішенні AgriChain Farm.

Агрофірма імені Довженка тісно співпрацює з Яреськівським елеватором холдингу. Щодня доставляють на аналіз та зберігання близько 3500 тонн зерна.

Готова продукція з поля доставляється під пильним «оком» IT-модуля AgriChain Logistics – системи управління логістикою ТМЦ та готовою продукцією.

В мобільному застосунку на полі формується ТТН із QR-кодами, далі обліковець роздруковує паперову копію на портативному термопринтері. Дані ТТН автоматично надходять в підсистему 1С на робочий стіл вагаря на елеваторі. Зісканувавши QR-коди з ТТН водія, вагар вносить необхідні додаткові дані необхідні для бухгалтерського обліку.

Диджиталізація та сучасна техніка підняла аграрний сектор на новий рівень і позитивно вплинула на продуктивність підприємств «Астарти-Київ». За досягненнями агропромхолдингу стоїть згуртована командна праця. Попереду — новий сезон та ще вищі результати.

Джерело та фото: прес-реліз агропромхолдингу Астарта-Київ
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0