ТОП-10 псевдокорисних продуктів


ТОП-10 псевдокорисних продуктів
17:19, 21 2021
900
0

Часто під виглядом, здавалося б, корисних продуктів продаються відверто шкідливі. Лікар-нутриціолог Анна Грін розповіла, що входить в цей список. Пише agroreview

Гранола. Цей продукт часто містить цукор або замінники цукру, а також сиропи, ароматизатори та інші добавки. Краще приготувати корисну гранолу вдома: з вівсяної крупи й вимочених горіхів.

Сухофрукти. Більшість сухофруктів обробляють діоксидом сірки, вони можуть містити барвники, коптять рідким димом (чорнослив), вимочуються в цукровому сиропі, для блиску і м’якості часто додають жир і гліцерин.

Горіхи в глазурі. Уникайте смажених горіхів, в глазурі й з добавками. При неправильному зберіганні горіхи уражаються цвіллю. Вибирайте цілісні горіхи замість горіхових сумішей і горіхових батончиків.

Молочні каші. Варка круп з молоком сприяє утворенню важко засвоюваних сполук. Краще використовуйте горіхове молоко або мигдальне.

Рослинні олії. Рослинні рафіновані олії позбавлені будь-якої користі. Більш того — містять хімічні речовини, які залишаються в них в процесі очищення і рафінації.

Сири. Промислово виготовлені сири містять рослинні олії, сою, підсилювачі смаку, фарбники та ароматизатори. Намагайтеся купувати сири натурального визрівання, в складі яких тільки молоко і ферменти.

Фруктові соки. Ці напої позбавлені клітковини, тому сприяють різкому підвищенню цукру в крові. Замість фруктових соків краще вживайте свіжі плоди.

Замінники цукру. Штучні замінники (аспартам, сахарин, цикламат) токсичні й канцерогенні. Надлишок натуральних (фруктоза, сироп агави) — шкодить печінці й провокує інсулінорезистентність.

Йогурти. Промислово виготовлені йогурти часто містять цукор, рослинний жир, барвники й консерванти. Краще готуйте натуральний йогурт з горіхового молока з використанням живих бактерій.

Дієтичні соуси та майонези. Це маркетинговий прийом. Покупець думає, що купує легкий і корисний продукт, а насправді в складі: рафінована олія, барвники, підсилювачі смаку і т.д.

Джерело та фото: Аgroreview
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0