Добродія Фудз розпочинає співпрацю з національним дистриб'ютором САВСЕРВІС


Добродія Фудз розпочинає співпрацю з національним дистриб'ютором САВСЕРВІС
20:56, 18 2021
1 060
0

З 1 вересня 2021 року компанія "Добродія Фудз" змінює стратегію дистрибуції і розпочинає працювати з єдиним дистриб'ютором повного циклу – САВСЕРВІС.

Як розповіли в "Добродія Фудз", вважаючи на те, що репутація компанії безпосередньо залежить від посередників, обмеження співпраці з великою кількістю дистриб'юторів мінімізує ризики виробника завдяки співпраці з єдиним партнером. При виборі партнера важливим аспектом співпраці була саме його надійність.

САВСЕРВІС – це національний дистриб'ютор продукції світового виробника Procter&Gamble та інших відомих виробників (понад 60 торгових марок). Компанія веде стабільний бізнес з 1992 року та майже 30 років посідає провідне місце серед дистриб'юторів продукції FMCG-сектора Східної Європи, володіє великою мережею філій (а саме 26 філій) та забезпечує якісний сучасний сервіс для понад 60 000 торгових точок у 24 областях України.

"Співпраця з національним дистриб'ютором значно спростить механізм непрямих продажів та пришвидшить процес адміністрування взаємодії, дозволить ефективно налагоджувати комунікації, використовуючи системний підхід планування тривалих спільних дій на ринку, що призведе до взаємної користі та стабільності наших компаній, а це позитивно вплине на динаміку продажів. Ми отримаємо в своє розпорядження розгалужену збутову мережу дистриб'ютора з широким охопленням ринку, що дозволить збільшити обсяги збуту і покриття, а в результаті і прибуток", – зазначив Анатолій Гаврилей, заступник комерційного директора з питань національних ринків збуту компанії "Добродія Фудз".

Добродія Фудз

Довідка
ТМ «Добродія» – один із лідерів серед торгових марок вівсяних пластівців в Україні. Продукція ТМ «Добродія» виготовляється на повністю автоматизованому сучасному виробничому комплексі в Чернігівській області. Це одне з найпотужніших підприємств із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Європі. ТМ «Добродія» представлена в найбільших національних торгових мережах України, а також експортується до понад 30 країн світу (ЄС, Китаю, Азії, Африки, Ізраїлю, Молдови та ін.). Реалізацію продукції під ТМ «Добродія» і San Grano здійснює Торговий дім «Добродія Фудз», що входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group.

Джерело та фото: прес-реліз компанії
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0