Третій рік поспіль АСТАРТА отримує срібну медаль EcoVadis

Третій рік поспіль АСТАРТА отримує срібну медаль EcoVadis
13:27, 16 август 2021
334
0
Третій рік поспіль https://astartaholding.com/ отримує срібну медаль EcoVadis. Це одне із найнадійніших міжнародних рейтингових агентств, яке оцінює ESG показники компаній у 200 галузях зі 160 країн світу, пише пресслужба компанії.

Методика EcoVadis включає комплексне оцінювання бізнесу за 4 критеріями:
- захист навколишнього середовища;
- трудові відносини та права людини;
- ділова етика;
- сталі закупівлі.

По кожному з цих напрямів Компанія надала EcoVadis детальну інформацію для всебічного аналізу свого прогресу у сфері сталого розвитку бізнесу на основі екологічних, соціальних та управлінських критеріїв (ESG-критерії).

Найвищі показники АСТАРТА продемонструвала у сфері охорони навколишнього середовища, корпоративної соціальної відповідальності та ділової етики.

Завдяки підвищенню Компанією рівня перевірки постачальників з питань сталості, суттєво покращились показники у сфері сталих закупівель.

Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор, АСТАРТА:
«АСТАРТА однією з перших серед українських компаній долучилася до глобального курсу на досягнення цілей сталого розвитку (Глобальний договір ООН) і публічно звітує за стандартами GRI та ESG-критеріями. Регулярне розкриття інформації, пов’язаної з соціальними, екологічними та управлінськими критеріями сталого розвитку, допомагає нам підтримувати довготривалі відносини з партнерами.

Незалежний аналіз ESG-політик та досягнень у рейтингу EcoVadis ще одне свідчення того, що АСТАРТА є сталим та надійним партнером, який не лише виробляє безпечну та високоякісну продовольчу продукцію, але й ощадливо використовує енергетичні та природні ресурси, докладає зусилля для зменшення негативного впливу на довкілля та боротьби з кліматичними змінами, забезпечує гідні умови праці та будує міцні партнерські відносини зі споживачами, постачальниками та громадами».


Джерело та фото: agroelita
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0