Фермери виростили унікальні яблука з тризубцем

Фермери виростили унікальні яблука з тризубцем
14:29, 13 2021
522
0

Українські фермери знатно постаралися, щоб зробити своїм землякам приємність. На честь великого прийдешнього свята, наші улюблені фермери виростили яблука з українкою символікою. Про це повідомляє “Винница.инфо”, пише agronews.

У яблуневих садах, що за 20 кілометрів від Вінниці, місцеві підприємці виростили яблука з національним символом України – Тризубом. Як розповіли господарі саду, подібне зображення на фруктах у них спеціально замовляли. Вперше, адже раніше були здебільшого «смайлики», надписи: «I love you» та логотипи фірм.

яблука з тризубцем

«Цього року Україна святкує 30-річницю Незалежності. Тому, що у нас замовили Тризуб, мало здивувало», – розповіла Надія Гладько, підприємниця.


Як вона зауважила, нанесенням зображень на вирощені яблука, у їх родинному саду займаються п’ять останніх років. Для того, щоб отримати на плодах ілюстрацію, поки вони ростуть на деревах, на них наносять спеціальні наклейки. Потім чекають, поки фрукти достигнуть.

яблука з тризубцем

«Найбільше популярні яблука із «смайликами». Ходити садом, у якому з обох боків сотні яблук тобі «посміхаються» – справжній позитив. Настрій моментально підійматися, хто б до нас не прийшов. І люди посміхаються у відповідь деревам. За цим цікаво спостерігати», – каже пані Надія.


яблука з тризубцем

Зазвичай, яблука із зображеннями замовляють великі торговельній мережі як Вінниччини, так і сусідніх областей.

«Смайли» актуальні завжди. До Дня закоханих, то актуальні з надписами: «I love you» та з сердечками. Окремі фірми бажають свої логотипи. Бувають замовлення з іменами людей. А от, від кого надійшло замовлення з Тризубом, я наразі, повідомити не маю права. Це комерційна таємниця», – інтригує вона.


яблука з тризубцем

Наразі у родинному саду зібрали перший врожай ранніх яблук. З 17 серпня, напередодні Яблуневого Спасу готуються збирати пізні сорти.

Там вирощують як звичні для українців сорти, так й ті, які нині популярні закордоном.

яблука з тризубцем

Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 526
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 500
0