Україна експортувала першу партію яловичини в Китай

Україна експортувала першу партію яловичини в Китай
14:09, 14 ноябрь 2019
1 239
0
Країни погодили ветсертіфікат на експорт замороженої яловичини і затвердили список українських компаній-постачальників.

Україна експортувала першу партію замороженої яловичини в Китай, повідомила прес-служба Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

«Ми довго йшли до того, щоб відкрити китайський ринок для української яловичини. Зараз перша партія замороженої яловичини сформована і відправлена ​​в КНР. Ми сподіваємося, що українська делегація, яка скоро приїде з візитом в КНР, зможе переконатися, що українська яловичина вже на полицях китайських магазинів », - цитує прес-служба в.о. глави відомства Ольги Шевченко.

Згідно з повідомленням, китайські експерти проінспектували підприємства і провели аудит державної системи контролю в Україні, в результаті чого був узгоджений міжнародний ветсертіфікат на експорт замороженої яловичини і затверджений перелік українських компаній, які можуть поставляти цю продукцію в Китай.

За словами торгового представника України - заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тараса Качки, 26-27 листопада українська делегація буде в Пекіні, де сподівається підписати кілька угод про експорт агропродукції в Китай.

Джерело та фото: propozitsiya
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 663
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 875
0