Agricom Group планує зібрати 1000 тонн безглютенового вівса


Agricom Group планує зібрати 1000 тонн безглютенового вівса
11:55, 12 2021
1 044
0

У нинішньому році підприємствами Групи вперше буде зібрано рекордний урожай безглютенового вівса*. Це задовільнить потреби споживачів, які віддають перевагу безглютеновим продуктам.

Нині зібрано 500 тонн безглютенового вівса, а до кінця збору урожаю на полях Чернігівського кластера Agricom Group планує отримати 1000 тонн вівса.

Такий рекордний для Групи урожай в нинішньому сезоні буде зібраний завдяки тому, що підготовка насіння здійснювалась на поливних полях Луганщини (Білокуракинський кластер), де вже третій рік поспіль розвивається власне насінництво. Саме завдяки злагодженій співпраці двох кластерів вдалось відібрати і зробити овес бездоганно чистим.

"На жаль, в Україні виробництво безглютенового вівса знижувалось із року в рік. До того ж якість насіння була низькою, бо в полях сходила пшениця, ячмінь та інші злакові культури, що не дозволяло отримати чистий безглютеновий продукт. Однак тепер ми повністю задовільнимо потребу наших споживачів і порадуємо їх новою продукцією з безглютенового вівса", – зазначив Петро Мельник, виконавчий директор і співвласник Agricom Group.


Безглютеновий овес сьогодні використовується у виробництві нової лінійки преміальної продукції "Добродія Фудз" (входить до складу Групи) – WOWСЯНКА.

* Глютен або клейковина – це група білків, що містяться в насінні злакових рослин (пшениці, житі, ячмені). Зерна вівса не містять глютену, але в процесі зростання і переробки звичайний овес може набувати його сліди.

Джерело та фото: прес-реліз компанії Agricom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0