Foodqu! Rk запустила платформу Food Personal

Харчбук — американці запустили соцмережу для «харчових» особистостей, яких відбирає комп’ютер

Харчбук — американці запустили соцмережу для «харчових» особистостей, яких відбирає комп’ютер
21:27, 11 август 2021
431
0
Foodqu! Rk цього літа запустила платформу "Food Personal", яка допомагає визначити “харчову особистість” кожного окремого споживача. Ідея створити платформу вийшла з того, що багато людей живуть з обмеженнями в харчуванні або мають певні харчові вподобання. newfood.media

Щоб з’ясувати свою “харчову особистіть”, необхідно пройти реєстрацію та опитування, в ході якого розповісти про свої харчові звички та відношення до певних продуктів.

Результат опитування формується за допомогою алгоритму, який визначає вподобання конкретної людини — те, що Foodqu! Rk називає індивідуальністю.

Існує п’ять категорій, які визначають індивідуальність споживача: натураліст, пристрасник, автор, ентузіаст та охоронець.

Після реєстрації та проходження опитування користувач отримує доступ до платформи, щоб поділитися своїми результатами та комунікувати з іншими учасниками спільноти: обмінюватися рецептами, рекомендувати ресторани тощо.

Наразі платформа приймає користувачів для раннього доступу на foodquirk.

Засновники стартапу говорять, що за допомогою цього інструменту можна буде зібрати за одним столом людей з найрізноманітнішими харчовими вподобаннями, і кожен з них буде задоволений своєю вечерею.

ТАК САМО, ЯК КОЖНА СТРАВА СКЛАДАЄТЬСЯ З УНІКАЛЬНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ, ЇЖА НА ВЕЛИКУ КОМПАНІЮ — ТЕЖ


“Всі ми унікальні. Трохи інші, трохи складніші, трохи незвичніші. Особливо що стосується їжі. Але як, і що б ви не їли, ви можете знайти однодумців”, — йдеться на сайті проєкту.

Концепція Foodqu! Rk сформульована засновником і генеральним директором Крістін Барклай. Вона базується на її особистій “подорожі” у світі їжі. Зараз Крістін вегетаріанка, та як ніхто інша знається на харчових обмеженнях вподобаннях.

Джерело та фото: newfood.media
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
23 825
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 772
0