Китайці винайшли фіолетовий помідор багатий антоціанами

Китайці винайшли фіолетовий помідор багатий антоціанами
14:13, 26 2019
1 932
0
альтернативный текст
Китайські дослідники розробили генетично модифікований фіолетовий помідор, багатий антоціанами, повідомляє Китайська академія наук.

Антоціани - це група пігментів, що підсилюють антиоксиданти, які також забезпечують фіолетовий, червоний або синій кольори багатьох фруктів та овочів. Деякі дослідження стверджують, що споживання антоціанів у дієті може знизити ризик серцево-судинних захворювань та раку. Хоча більшість сортів томатів не виробляє антоціанів у плодах, фіолетовий сорт томатів Indigo Rose демонструє скупчення у шкірі світлозалежного антоціану.

Дослідники з Інституту генетики та біології розвитку при CAS вивчали механізми біосинтезу антоціаніну в Індіго Роуз, ідентифікували гени, пов'язані з цим процесом, і генерували помідори фіолетового кольору, які накопичували антоціани і в шкірці, і на плоті.

Дослідженням було надано важливі цільові гени для виробництва багатих антоціаном помідорів. Розкривши механізм синтезу антоціану, він також запропонував нові ідеї та технічні підходи для підвищення вмісту антоціану в посівах, за словами провідного дослідника Лі Чуаню.

Джерело та фото: agropages
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 695
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 569
0