Що для мене публічність і прозорість? - Віктор Іванчик

Що для мене публічність і прозорість? - Віктор Іванчик
15:20, 06 август 2021
987
0
Це виклики, які з часом стають перевагами для успішного розвитку бізнесу і, до речі, суспільства та країни. І ось чому. Публічність – це не тільки про дотримання процедур і правил, це, перш за все, про трансформацію психології і культури всієї компанії: її власників, менеджменту і колективу.

Публічність – це про цивілізований і дієвий спосіб захисту


У 2000-х багато бізнесменів бачили такий захист через похід у політику. Ми ж для себе обрали інший шлях – публічність, максимальна відкритість і законослухняність. Я був упевнений, що така максимальна відкритість захистить нас краще за будь-що інше. І це дійсно спрацювало, коли на компанію почалися абсолютно безпричинні «наїзди» з боку державних правоохоронних органів. Тоді на наш захист стали і партнери, і бізнесові асоціації, адже всі вони розуміли, що Астарта – публічна і прозора компанія, і просто не може допускати ті порушення, які нам намагалися інкримінувати. Справедливість перемогла і згодом ми отримали від державних структур офіційне вибачення.

Публічність + добра репутація – це про стійкість, довіру провідних фінансових інститутів світу та допомогу у період кризи


У кризові 2008-2009 роки, коли банки максимально скорочували кредитування, нам вдалося переконати кредиторів у своїй стійкості. Тоді ми отримали кредит від нідерландського банку розвитку FMO у розмірі $25 млн для поповнення робочого капіталу. І це було критично важливо для нас. Пізніше ЄБРР запропонував нам свій кредит. Ми, звісно ж, з вдячністю скористалися такою пропозицією.

Астарта

Публічність – це про повагу до кожного


Не має значення мажоритарний це акціонер чи міноритарний. До кожного ми відносимося з максимальною повагою і розумінням їхніх потреб та інтересів. Це принципово важливий підхід. Стався до партнера так, як би ти хотів, щоб він ставився до тебе.

Публічність – це про інновації


Зараз ми максимально швидкими темпами імплементуємо нашу IT-платформу AgriChain. Вона автоматизує усі бізнес-процеси і допоможе нам ще ефективніше управляти всіма напрямами діяльності компанії. Коли процес завершиться і всі модулі запрацюють, ми будемо мати абсолютно прозору операційну діяльність. Ці процеси будемо бачити ми, як менеджмент, будуть бачити наші акціонери, та й в принципі весь ринок.

Публічність – це про об’єднання

Ми активно ділимося своїми напрацюваннями з ринком в рамках агропромислової екосистеми Астарта, яку будуємо. Ми об’єднуємо наші можливості, наші досягнення, ділимося кращими практиками, щоб український бізнес міг стати ефективнішим та більш конкурентоспроможним на зовнішніх ринках.

Джерело та фото: офіційна facebook-старінка Віктора Іванчика
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0