Шведський стартап виготовляє рослинне молоко з картоплі

Шведський стартап виготовляє рослинне молоко з картоплі
15:42, 02 август 2021
400
0
Новацію вивів на ринок нещодавно заснований бренд веганських молочних продуктів Dug. Замість сої, вівса або мигдалю стартап дійсно використовує картоплю. Dug був створений Veg of Lund — новатором в області харчових продуктів. Технологія базується на дослідженнях професора Єви Торнберг з Лундського університету. Бренд заявляє, що це перша в світі альтернатива веганського молока на основі картоплі. Повідомляє landlord

Воно не тільки піниться, як молоко тварин, а й більш екологічне у виробництві, навіть у порівнянні з конкурентними видами молока на рослинній основі.

Крім картоплі молоко містить гороховий білок, мальтодекстрин, волокна цикорію, ріпакову олію та натуральні ароматизатори.

Продукт також збагачений вітамінами, включаючи D, B12 і фолієву кислоту. На цей час Dug пропонує три аромати: оригінальний, бариста, несолодкий. За даними виробника, увесь асортимент вільний від лактози, сої, клейковини та горіхів, на відміну від інших видів веганського молока на ринку.

Dug — не єдиний стартап, який використовую картоплю для виробництва веганських молочних продуктів. Наприклад, британський постачальник продукції Бранстон будує новий завод з перетворення картоплі на рослинний білок. Його потім можна використовувати для приготування нових веганських м’ясних та молочних продуктів. Голландська компанія Avebe також виробляє картопляний білок під назвою Solanic для застосування на ринку веганських та вегетаріанських харчових продуктів.

Джерело та фото: landlord
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0