Президент України підписав закон про пестициди та агрохімікати

Президент України підписав закон про пестициди та агрохімікати
18:09, 30 июль 2021
309
0
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до ст. 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України (реєстр. №2289). Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради України. Пише agroter.

Документом удосконалено окремі положення щодо регулювання ввезення та застосування в Україні незареєстрованих пестицидів, використання залишків пестицидів та агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, надано можливість застосування, зберігання, торгівлі, реклами та перевезення залишків препаратів протягом 2 років після закінчення терміну їхньої реєстрації.

Також в Україні тепер буде розблоковано ввезення зразків інноваційних засобів захисту рослин для наукових досліджень і державних випробувань.

Крім того, зі ст. 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» виключено норму, згідно з якою обов’язковою умовою ввезення та застосування в Україні дослідних партій пестицидів, що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень, є документальне підтвердження їхньої державної реєстрації в країні, де вони виробляються.

Джерело та фото: agroter
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0