Президент України підписав закон про пестициди та агрохімікати


Президент України підписав закон про пестициди та агрохімікати
18:09, 30 2021
860
0

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до ст. 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України (реєстр. №2289). Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради України. Пише agroter.

Документом удосконалено окремі положення щодо регулювання ввезення та застосування в Україні незареєстрованих пестицидів, використання залишків пестицидів та агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, надано можливість застосування, зберігання, торгівлі, реклами та перевезення залишків препаратів протягом 2 років після закінчення терміну їхньої реєстрації.

Також в Україні тепер буде розблоковано ввезення зразків інноваційних засобів захисту рослин для наукових досліджень і державних випробувань.

Крім того, зі ст. 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» виключено норму, згідно з якою обов’язковою умовою ввезення та застосування в Україні дослідних партій пестицидів, що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень, є документальне підтвердження їхньої державної реєстрації в країні, де вони виробляються.

Джерело та фото: agroter
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 691
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 121
0