Agriteka - онлайн агро дайджест


Agriteka - онлайн агро дайджест
12:19, 13 2019
4 677
0

Agriteka – це онлайн дайджест для тих, хто працює в агро та не тільки! Збираємо та публікуємо корисну інформацію агротематики запаковану у зручний вигляд.

Актуально, цікаво, своєчасно.

Команда проекту – це прогресивні громадяни України з досвідом роботи в агробізнесі, які усвідомили, що майбутнє за диджиталізацією та максимальним оцифруванням робочого процесу.

З великим задоволенням опублікуємо Ваші пресс-релізи, інформаційні цікавинки тощо, за умови тематичної відповідності. Друзі, давайте гуртом долучатися до розбудови агроіміджу неньки України.

Всі матеріали для Agriteka надсилайте на:


info@agriteka.com

Правила використання матеріалів дайджесту Agriteka:

1. Перепости наших авторських матеріалів або часткове їх використання, категорично дозволено, за умови активного відкритого гіперлінку для пошукових систем на публікацію Agriteka.

2. Якщо Ви побачили, що наші редактори випадково порушили авторські права та розмістили матеріали з Вашого інформаційного ресурсу порушуючи правила, напишіть нам на офіційну адресу, виправимо в найкоротший час. Або можливо для нас зробите виняток ;) Ми розвиваємо агро – бюджетоутворюючу галузь України.

3. Публікації на цьому сайті не є офіційними матеріалами даних організацій, і не обов'язково відображають їхню позицію.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0