Agriteka

количество просмотров183   13-11-2019, 12:19
Agriteka – це онлайн дайджест для тих, хто працює в агро і не тільки! Збираємо та публікуємо корисну інформацію агротематики запаковану у зручний вигляд.

Актуально, цікаво, своєчасно.

Agriteka

Команда проекту – це прогресивні громадяни України з досвідом роботи в агробізнесі, які усвідомили, що майбутнє за диджиталізацією та максимальним оцифруванням робочого процесу.

З великим задоволенням опублікуємо Ваші пресс-релізи, інформаційні цікавинки тощо, за умови тематичної відповідності. Друзі, давайте гуртом долучатися до розбудови агроайтишного іміджу неньки України.

Всі матеріали надсилайте на:


info@agriteka.com

Правила використання матеріалів дайджесту Agriteka:

1. Перепости наших авторських матеріалів або часткове їх використання, категорично дозволено, за умови активного відкритого гіперлінку для пошукових систем на публікацію Agriteka.

2. Якщо Ви побачили, що наші редактори випадково порушили авторські права та розмістили матеріали з Вашого інформаційного ресурсу порушуючи правила, напишіть нам на офіційну адресу, виправимо в найкоротший час. Або можливо для нас зробите виняток ;) Ми розвиваємо агро – бюджетоутворюючу галузь України.

3. Публікації на цьому сайті не є офіційними матеріалами даних організацій, і не обов'язково відображають їхню позицію.