Земельна реформа – епохальна для розвитку громад

Земельна реформа – епохальна для розвитку громад
16:39, 26 июль 2021
327
0
У деяких сільських громадах до 90 % місцевих бюджетів формується за рахунок платежів від аграрних підприємств. Тому громади дуже зацікавлені, щоб українські фермери розвивалися й покращували свою ефективність, адже завдяки цьому збільшуватимуться й обсяги сплати місцевих податків. Пише agroelita.

Про зв’язок між розвитком аграріїв та територіальних громад заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький говорив під час презентації 7-ми кроків, які допоможуть громадам ефективно управляти своєю територією.

Він нагадав, що з 1 липня цього року була запроваджена епохальна реформа для розвитку сільського господарства та місцевих громад: був відкритий ринок сільськогосподарських угідь, землі – передані громадам. І сьогодні для успішного розвитку фермерів, аграрних підприємств має бути обов’язково відповідний розвиток громад. «Ці типи суб’єктів пов’язані дуже тісно», – підкреслив заступник Міністра.

«Важливо досягати симбіозу. Зараз українські фермери взаємодіятимуть із громадами, беручи землю в оренду для розвитку своїх господарств. Звісно, необхідне чітке розуміння кожної зі сторін правил гри і можливостей. Адже, коли кожна зі сторін буде поінформована і розумітиме, як максимально використати всі вигоди від реформи, тоді й реформа буде успішна», – переконаний Тарас Висоцький.


Джерело та фото: agroelita
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0