Чи варто купувати ЗЗР та насіння в інтернеті

Чи варто купувати ЗЗР та насіння в інтернеті
10:47, 21 июль 2021
162
0
Інтернет-шахрайство в останні роки завдає значних збитків аграріям не тільки України, але і усього світу. У зв’язку з цим багато підприємств перестали довіряти онлайн-платформам і купують тільки в офлайн режимі. Фахівці LNZ Group розповіли, чи варто здійснювати транзакції в інтернеті і як зміниться сфера у найближчі п’ять років. Пише superagronom

Агробізнес, як і будь-яка інша сфера, з розвитком технологій стрімко змінюється. Попри те, що учасники агроринку зазвичай досить консервативні, навіть найзатятіші розуміють — щоб залишатися прибутковими та ефективними, необхідно застосовувати рішення, які пропонує сучасний світ. Мова йде про онлайн-продажі, які в агросфері тільки почали розвиватись.

Звичайно, перешкоджає цьому розвитку наявність інтернет-шахраїв, але, зазначають у LNZ Group, якщо купувати товари лише у перевірених інтернет-дистриб’юторів, онлайн-торгівля в агросфері швидко набуде популярності і аграрії нарешті перестануть боятись купувати навіть великі партії товару через цифрову платформу.

«Поступово все більше клієнтів переходять на онлайн-замовлення. Все, чого не вистачає агросектору — це довіра до інтернет-продавців. Якщо люди будуть замовляти товари тільки у перевірених інтернет-дистриб'юторів, а не підробки за півціни від не перевірених продавців з Olx, Prom.ua та інших платформ, то незабаром вони зникнуть і не будуть псувати довіру аграріїв до замовлень через інтернет», — розповідає Микола Мандра, керівник LNZ Web.


«Ми постійно працюємо над тим, щоб надати клієнтам максимум інформації, яка підтверджує оригінальність і якість товару: сертифікати, посилання на сторінки виробників, де ми зазначені як офіційні дистриб'ютори. Також на прохання надсилаємо клієнтам фото продукції зі складу до її відправлення, щоб клієнт міг перевірити оригінальність у виробника», — підкреслив пан Микола.


За його словами, конкуренція в онлайн-продажах регульована платформами, на яких розміщується реклама, тобто Google і Facebook. На даний час вона невелика, але з кожним роком буде тільки зростати. Чим більше буде інтернет-магазинів, тим більшою буде ціна за перші рекламні місця і більш жорсткою буде конкуренція. У такому випадку виграють тільки ті платформи, у яких буде кращий асортимент та привабливі ціни.

Джерело та фото: superagronom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 663
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 875
0