Як врахувати ступінь захисту при покупці ваг

Як врахувати ступінь захисту при покупці ваг
16:23, 20 июль 2021
178
2

Вся техніка має ступінь захисту від пилу та вологи. І вагове обладнання (ваги, вагопроцесори, тензодатчики) не виняток. Вибираючи ваги, звертайте увагу на показник ступеня захисту. Він позначається двома буквами IP та цифрами.


Як зрозуміти за що відповідає кожна цифра?
IP (International Protect) — міжнародна система позначення ступеня захисту електронної техніки та електричних приладів від впливу навколишнього середовища (пилові частинки, волога). Цей ступінь визначається відповідно до міжнародного стандарту IEC 60529 (DIN 40050, ГОСТ 14254-96). Максимальне значення цієї характеристики становить IP-69. Перша цифра характеризує ступінь захисту від твердих тіл (різне сміття, пісок, пил або бруд), а друга цифра — від води.
При виборі вагового обладнання рекомендуємо враховувати умови їх експлуатації. Деякі ваги можуть характеризуватися не одним, а двома ступенями захисту — ваговий індикатор та тензометричні датчики мають різний захист.


при покупці ваг


Все промислове вагове обладнання поділяється за видами виконання:
1. звичайне;
2. пило- та вологозахищене;
3. нержавіюче й герметичне.Ваги звичайного/стандартного виконання слід експлуатувати тільки в сухих та критих складах, торгових павільйонах. Ступінь захисту тензометричного датчика IP65, ступінь захисту вагопроцесора IP20 — IP40.
Ваги пило- та вологозахищеного виконання можна використовувати у приміщеннях з підвищеною вологістю та запиленістю. Ступінь захисту у тензодатчика IP67, а у вагового процесора — IP54.
Ваги герметичного та нержавіючого виконання призначені для вологого, агресивного та забрудненого середовища. Ступінь захисту таких ваг повинна бути максимальною. Датчики виготовляються з нержавіючої сталі зі ступенем захисту IP68, а ступінь захисту вагопроцесора становить IP65 (це максимальний показник для вагових терміналів).


при покупці ваг

Електронні платформні ваги нержавіючого виконання.

Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (2)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 663
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 875
0