Новий заробіток на равликах: перегони

Новий заробіток на равликах: перегони
17:06, 15 2021
774
0

Фермерське господарство «ФЕРМА ЕКО» влаштовує у місті Лебедин, що на Сумщині, равликові перегони. Про це AgroPortal.ua розповіла заступниця голови фермерського господарства Ярина Багатиренко. За її словами, ідея проводити такі заходи прийшла спонтанно.

«Оскільки ми часто проводимо конкурси, екскурсії для дітей, вирішили доповнити розважальну програму саме равликовими перегонами. Це цікаво, весело, захоплююче. Відвідувачі, дітлахи задоволені», — говорить Багатиренко.


Зазначає, що один «забіг» триває близько 30 хвилин. Принцип простий: на декоративне кругле поле для перегонів виставляють 10 равликів. Кожен молюск має свій номер. Переможе той, хто швидше добереться від краю до центра поля. Стимулом для руху равликів є корм, яким тоненько посипають «трасу». Найбільше корму — у центрі поля. Це є своєрідною нагородою для найспритнішого і найшвидшого молюска.

ФЕРМА ЕКО

Щоб потрапити на равликові перегони, необхідно записатися на екскурсію до «ФЕРМИ ЕКО».

«На сьогодні ми маємо 3 ґа поля і чекаємо нового врожаю делікатесного равлика породи Helix Aspersa Muller», — зазначила Багатиренко.


ФЕРМА ЕКО існує три роки. Це сертифіковане господарство повного циклу: від вирощування до переробки в готову продукцію, каже вона. Для збору урожаю, у серпні-вересні, ферма шукає працівників через Центр зайнятості. Щосезону це 30-35 людей.

ФЕРМА ЕКО

«Плануємо експортувати равлика та продукцію з нього, співпрацювати з торговельними мережами та закладами харчування. Із глобального — популяризувати м'ясо равлика серед українського споживача, зробити цей продукт зрозумілим і затребуваним», — зазначила вона.


Джерело та фото: agroportal
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0