Група АГРОТРЕЙД розпочала збиральну кампанію


Група АГРОТРЕЙД розпочала збиральну кампанію
16:43, 15 2021
888
0

Очікувана врожайність ріпаку — 2,8 тонни з гектара. Група АГРОТРЕЙД почала збір ріпаку в Чернігівській області. На полях, площею 4500 гектар, працюють 20 комбайнів. Збиральну кампанію на цих ділянках вони мають завершити за 10 днів.

«Ще зарано робити висновки, але вже зараз можна сказати, що якість зерна чудова. Вона помітно краще ніж минулого року», — розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.


Вчасне внесення добрив, правильно підібрані системи захисту і сучасні технології вирощування, що використовують спеціалісти компанії, вкотре ефективно себе зарекомендували. Позитивно вплинула і достатня кількість опадів, що пройшли Україною взимку та навесні. За словами головного агронома, хоча спека, яка почалася наприкінці червня, трохи «підпалила» врожай, проте планову врожайність ріпаку в 2,8 тонни з гектара компанія перевиконає.

Також компанія почала жнива в Харківській області з органічної пшениці та озимого ячменю. Урожай на цих ділянках теж тішить показниками: при плані 3,5 тонни з гектара органічної пшениці, врожай складає близько 4,3 тонни, а врожайність озимого ячменю склала близько 5 тонн з гектара, при плановій — 4,5 тонни.

Загалом холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Найбільше цього року компанія посіяла пшениці. Під неї відведено 18,8 тисячі гектар, трохи менше під кукурудзу — 17,6 тисячі гектар. Соняшником засіяли 11,2 тисячі гектар, соєю — 4,6 тисячі, ріпаком — 4,5 тисячі гектар. Новою культурою для компанії цього року стало сорго, ним засіяно 430 гектар в Харківській області. Ще на 2500 гектарах агрономи вирощують органічні культури, серед яких — кукурудза, соняшник, пшениця, гірчиця, горох, гречка.

Про компанію:
Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Засновник і генеральний директор Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, рапс.

Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, обладнаному високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

У 2016 році в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом «Органік стандарт».

За додатковою інформацією звертайтеся:
Аліна Шульга

Фахівець зі зв’язків з громадськістю
Група АГРОТРЕЙД
моб: + 38 050 207 70 07
pr@agrotrade.ua
agrotrade.ua


Джерело: прес-реліз "Агротрейд"
Фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0