Аgricom Group очікує на підвищення врожайності кукурудзи в два рази

Аgricom Group очікує на підвищення врожайності  кукурудзи в два рази
15:00, 13 июль 2021
382
0
Задля цього агрохолдинг використовує власний насіннєвий матеріал.

Національна агропромислова група Agricom Group, що входить до ТОП-5 найінноваційніших агрохолдингів України (за рейтингом AgroHub), повідомила про те, що займається вирощуванням гібридного насіння кукурудзи.

За словами Станіслава Стешенко, керівника Білокуракинського кластера Agricom Group (Луганська область), компанія вирішила зайнятися гібридизацією кукурудзи ще у минулому році. "Ми шукали для себе нові можливості для розвитку та збільшення врожайності з гектару. Зміни в технології вирощування (зменшення густоти посіву до 50 тис./га та застосування ґрунтового гербіциду) дали свій результат – у нинішньому сезоні ми очікуємо на приріст врожаю до 50%.

Посів провели насінням власного виробництва української селекції (посухо- та жаростійкий гібрид). Вагомого результату досягли завдяки власному мобільному комплексу виробництва "Завода "Фадєєв Агро" – посівний матеріал отримали добре відкалібрований та протруєний", – розповів пан Стешенко.


кукуруза Аgricom Group

Як повідомили в Agricom Group, в нинішньому році погодні умови для кукурудзи дуже сприятливі, адже травень та червень були щедрими на опади. А сама по собі культура має перспективне майбутнє для оптимізації сівозміни.

Джерело та фото: прес-реліз компанії Аgricom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 663
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 875
0