Grupo Projar представив інновативну гідропонну систему

Grupo Projar представив інновативну гідропонну систему
11:28, 13 2019
1 541
0

В кінці жовтня в Мадриді (Іспанія) на міжнародній виставці Fruit Attraction рослинницький відділ групи компаній Grupo Projar представив інновативну гідропонну систему для вирощування фігових дерев.

вирощувати фігові дерева


Після проведення випробувань у власному експериментальному центрі було встановлено, що технології, які застосовуються для вирощування лохини, можна з успіхом використовувати і для вирощування фігових дерев, плоди яких користуються все більшим попитом на ринку. Таке вирощування надає ряд переваг: прискорення розвитку рослин, збільшення їх продуктивності, отримання продукції більш високого і однорідної якості, а також більш проста і легка збирання врожаю за рахунок того, що висота рослин більшою мірою відповідає людському росту.

вирощувати фігові дерева


На виставці група компаній Grupo Projar представила свої рішення для вирощування різних ягідних культур: лохини, суниці, малини та ожини. Вони особливо цікаві для регіонів з поганими ґрунтами, де гідропоніка дозволяє вирощувати рослини на великих площах, незважаючи на склад грунту. Також ці технології застосовні в регіонах з більш прийнятними грунтово-кліматичними умовами, оскільки дозволяють продовжити або прискорити період вирощування і отримати більш високий урожай.

Для такої технології фірма Projar Group пропонує різні субстрати з кокосового волокна, контейнери, системи поливу, лотки і підставки для горщиків і інші технологічні складові.

Джерело та фото: east-fruit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0