Grupo Projar представив інновативну гідропонну систему

количество просмотров1 015   13-11-2019, 11:28
В кінці жовтня в Мадриді (Іспанія) на міжнародній виставці Fruit Attraction рослинницький відділ групи компаній Grupo Projar представив інновативну гідропонну систему для вирощування фігових дерев.

вирощувати фігові дерева

Після проведення випробувань у власному експериментальному центрі було встановлено, що технології, які застосовуються для вирощування лохини, можна з успіхом використовувати і для вирощування фігових дерев, плоди яких користуються все більшим попитом на ринку. Таке вирощування надає ряд переваг: прискорення розвитку рослин, збільшення їх продуктивності, отримання продукції більш високого і однорідної якості, а також більш проста і легка збирання врожаю за рахунок того, що висота рослин більшою мірою відповідає людському росту.

вирощувати фігові дерева

На виставці група компаній Grupo Projar представила свої рішення для вирощування різних ягідних культур: лохини, суниці, малини та ожини. Вони особливо цікаві для регіонів з поганими ґрунтами, де гідропоніка дозволяє вирощувати рослини на великих площах, незважаючи на склад грунту. Також ці технології застосовні в регіонах з більш прийнятними грунтово-кліматичними умовами, оскільки дозволяють продовжити або прискорити період вирощування і отримати більш високий урожай.

Для такої технології фірма Projar Group пропонує різні субстрати з кокосового волокна, контейнери, системи поливу, лотки і підставки для горщиків і інші технологічні складові.

Джерело та фото: east-fruit