Цукровій галузі треба допомогти, а не добивати її в період кризи

Цукровій галузі треба допомогти, а не добивати її в період кризи
16:30, 08 июль 2021
174
0
Цукрову галузь потрібно підтримувати, а не створювати умови для її остаточного знищення. Про це заявив президент ГК «Панда» Геннадій Бобов, передають «Українські новини», пише ukrsugar

«Минулий рік видався для українських цукровиків дуже важким. Погодні умови значно зменшили врожайність. Деякі виробники в окремих регіонах навіть пересівали поля. До того ж, останні роки тенденція в розвитку цукрової галузі негативна. Навіть такі компанії як наша, які останні двадцять років активно інвестували у виробництво та модернізували потужності, де все відбувається на європейському рівні, відчувають серйозні проблеми», — заявив учасник ринку.


«У таких умовах держава б мала підставити плече виробникам і допомогти зберегти хоча б те, що залишилося від колись потужної цукрової галузі України. Адже це робочі місця, працюючі виробництва, життя цілих населених пунктів у сільській місцевості, які залежать від заводів. Однак, натомість, на жаль, ми спостерігаємо іншу тенденцію. В Верховній Раді зареєстровано законопроект № 5673, яким пропонується ввезти в країну цукор без будь-якого мита напередодні сезону цукроваріння. Це при тому, що українське виробництво може повністю покрити всі потреби держави, а у врожайні роки експортувати продукцію», — заявив Геннадій Бобов.


Аграрій переконаний, що цього року врожай цукрового буряку буде на значно вищому рівні і заводи зможуть виробити достатньо цукру для України. «Держава має підходити до економіки з точки зору національних інтересів і дивитися на будь-яку проблему стратегічно. Якщо у галузі, від якої залежать долі десятків тисяч людей є проблеми, то її потрібно підтримати в скрутний період, а не добивати в період кризи. Втратимо цукрові заводи – назавжди будемо залежати від імпорту цукру», — заявив він.

Джерело та фото: ukrsugar
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 664
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 877
0