Астарта вводить систему знижок на зберігання зерна


Астарта вводить систему знижок на зберігання зерна
15:11, 06 2021
904
0

З 1 червня компанія Астарта-Київ запустила на своїх 8 елеваторах клубну програму лояльності ASTARTA ELEVATOR CLUB. Розмір знижок залежить від обсягів зданого на елеватори зерна. Також передбачена відстрочка платежів, програми на перевалку урожаю та інші приємні бонуси. Пише superagronom.

Бонуси на послуги «Астарти» можуть отримати як малі агропідприємства, так і великі трейдери. Якщо аграрій завіз на елеватор 500 тонн зерна, то отримує 5% знижку на оплату послуг елеватора. 3 тис. тонн — це 15% бонусів на послуги, а 5 тис. тонн — 20%.

Формувати обсяг можна на різних елеваторах — в цьому і полягає клубна система.

«Якщо ви заходите до нас, наприклад, на «Лутовинівський елеватор» з 2 тис. тонн зерна, а потім, скажімо, на «Красилівський елеватор» з 3 тис. тонн, то весь обсяг підсумовується, і ви отримуєте 20% бонус на послуги. При цьому, цей бонус працює на будь-якому нашому елеваторі», — пояснює менеджер з розвитку елеваторного бізнесу агрохолдингу Віктор Сидоренко.


Астарта вводить систему знижок на зберігання зерна


За його словами, така система особливо вигідна трейдерам. Тому що сільгоспвиробник, особливо невеликий, територіально прив'язаний до конкретного елеватору. А ось трейдери працюють в різних регіонах України, тому така співпраця з компанією в цілому в рамках ASTARTA ELEVATOR CLUB їм буде вигідною.

Джерело та фото: superagronom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 850
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 216
0