Астарта вводить систему знижок на зберігання зерна

Астарта вводить систему знижок на зберігання зерна
15:11, 06 июль 2021
196
0
З 1 червня компанія Астарта-Київ запустила на своїх 8 елеваторах клубну програму лояльності ASTARTA ELEVATOR CLUB. Розмір знижок залежить від обсягів зданого на елеватори зерна. Також передбачена відстрочка платежів, програми на перевалку урожаю та інші приємні бонуси. Пише superagronom.

Бонуси на послуги «Астарти» можуть отримати як малі агропідприємства, так і великі трейдери. Якщо аграрій завіз на елеватор 500 тонн зерна, то отримує 5% знижку на оплату послуг елеватора. 3 тис. тонн — це 15% бонусів на послуги, а 5 тис. тонн — 20%.

Формувати обсяг можна на різних елеваторах — в цьому і полягає клубна система.

«Якщо ви заходите до нас, наприклад, на «Лутовинівський елеватор» з 2 тис. тонн зерна, а потім, скажімо, на «Красилівський елеватор» з 3 тис. тонн, то весь обсяг підсумовується, і ви отримуєте 20% бонус на послуги. При цьому, цей бонус працює на будь-якому нашому елеваторі», — пояснює менеджер з розвитку елеваторного бізнесу агрохолдингу Віктор Сидоренко.


Астарта вводить систему знижок на зберігання зерна


За його словами, така система особливо вигідна трейдерам. Тому що сільгоспвиробник, особливо невеликий, територіально прив'язаний до конкретного елеватору. А ось трейдери працюють в різних регіонах України, тому така співпраця з компанією в цілому в рамках ASTARTA ELEVATOR CLUB їм буде вигідною.

Джерело та фото: superagronom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 663
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 875
0