Президент України підписав закон про продаж землі на електронних аукціонах

Президент України підписав закон про продаж землі на електронних аукціонах
21:20, 24 2021
4 243
0

24 червня Президент України Володимир Зеленський підписав ЗУ № 2195 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони», який необхідний для повноцінного та успішного запуску ринку землі. Адже без нього не можливо забезпечити чесні та прозорі умови формування ціни на земельні ділянки після 1 липня, пише agronews.

Нагадаємо, що серед головних переваг нового закону те, що аукціони із продажу чи оренди земельних ділянок державної та комунальної власності проводитимуться онлайн в електронному форматі без фізичної присутності учасників. Такі торги будуть відкритими та доступними для усіх. Учасники спочатку подаватимуть закриті цінові пропозиції на аукціон, а під час його проведення матимуть можливість підвищити свої ставки протягом трьох раундів.

За результатами торгів укладатимуть договір купівлі-продажу, оренди, суперфіцію, емфітевзису земельної ділянки з переможцем, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, що продається, або найвищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів.

Більше про те, що потрібно знати про такі електронні аукціони учасникам та організаторам та де придбати земельні ділянки уже сьогодні, читайте у публікації: за яким алгоритмом будуть продаватися земельні ділянки на електронних аукціонах.

Джерело: agronews
Фото: espreso.tv
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter



Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0