Президент України підписав закон про продаж землі на електронних аукціонах

Президент України підписав закон про продаж землі на електронних аукціонах
21:20, 24 июнь 2021
3 396
0
24 червня Президент України Володимир Зеленський підписав ЗУ № 2195 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони», який необхідний для повноцінного та успішного запуску ринку землі. Адже без нього не можливо забезпечити чесні та прозорі умови формування ціни на земельні ділянки після 1 липня, пише agronews.

Нагадаємо, що серед головних переваг нового закону те, що аукціони із продажу чи оренди земельних ділянок державної та комунальної власності проводитимуться онлайн в електронному форматі без фізичної присутності учасників. Такі торги будуть відкритими та доступними для усіх. Учасники спочатку подаватимуть закриті цінові пропозиції на аукціон, а під час його проведення матимуть можливість підвищити свої ставки протягом трьох раундів.

За результатами торгів укладатимуть договір купівлі-продажу, оренди, суперфіцію, емфітевзису земельної ділянки з переможцем, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, що продається, або найвищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів.

Більше про те, що потрібно знати про такі електронні аукціони учасникам та організаторам та де придбати земельні ділянки уже сьогодні, читайте у публікації: за яким алгоритмом будуть продаватися земельні ділянки на електронних аукціонах.

Джерело: agronews
Фото: espreso.tv
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 664
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 875
0