BASF презентує модем xarvio™ CONNECT для безперебійного обміну даними з агротехнікою

BASF презентує модем xarvio™ CONNECT для безперебійного обміну даними з агротехнікою
15:36, 18 июнь 2021
456
0
- Можливість обміну інформацією між xarvio FIELD MANAGER та аграрною технікою
- Зручне завантаження карти додатка на транспортні термінали в лічені хвилини
- Документація завдань та збір польових даних для підтримки контролю якості

Хarvio™ CONNECT - це новий портативний апаратний пристрій, що підтримує швидкий, безпечний та безперебійний обмін даними між xarvio FIELD MANAGER та аграрною технікою. Інноваційний гаджет уже тестують у польових умовах аграрії з Австрії, Франції, Німеччини, Угорщини, Польщі, Великої Британії та України.

Легкість у користуванні, більша зручність і повна документація

Для роботи xarvio™ CONNECT потрібна SIM-картка та мобільна мережа. З їхньою допомогою пристрій створює замкнений ланцюг передачі інформації від xarvio FIELD MANAGER. На цифровій платформі xarvio FIELD MANAGER аграрій створює прикладне завдання, наприклад, садіння або підживлення рослин. А потім бездротово експортує його до xarvio™ CONNECT.

Гаджет, опинившись у полі, підключається до USB-порту техніки (комбайну, трактора тощо) і автоматично передає отримані раніше завдання. Для цього більше не потрібні термінал ISOBUS чи інтеграція із шиною CAN. Передані файли завантажуються за лічені хвилини, після чого починається робота.
По завершенню обробки карти полів зберігаються в xarvio™ CONNECT. Їх можна бездротово передати назад до платформи xarvio FIELD MANAGER. У такий спосіб забезпечується документування завдань для вибраних полів та польових зон. Аграрії та агрономи можуть також використовувати цю інформацію для оцінки ефективності роботи техніки. Це своєю чергою полегшить та покращить загальний контроль якості процесу обробки.

«Зробити сільське господарство зручнішим та продуктивнішим — наші ключові пріоритети. xarvio™ CONNECT допомагає досягти цього, поєднуючи інноваційне, портативне апаратне рішення з однією з провідних платформ на ринку — xarvio FIELD MANAGER. Новий пристрій економить час для аграріїв, одночасно зменшуючи ймовірність помилок. Адже інтеграція з агротехнікою стала швидкою, простою та не потребує додаткового USB-накопичувача», — коментує Денис Хоміч, менеджер з цифрового землеробства BASF Digital Farming.

Більше інформації про xarvio™ CONNECT, зокрема, можливість протестувати продукт, можна знайти тут.

BASF модем xarvio CONNECT

Про xarvio Digital Farming Solutions – бренд BASF Digital Farming GmbH
Рішення xarvio Digital Farming Solutions, перебуваючи в авангарді цифрової трансформації сільського господарства, оптимізує сферу рослинництва. xarvio пропонує цифрову продукцію, в основі якої - провідна світова платформа моделей с/г культур, що надає аграріям незалежні експертні поради щодо роботи в полі. Це дозволяє їм вирощувати свої врожаї в ефективніший та стійкіший спосіб. Продукти xarvio - SCOUTING, FIELD MANAGER та HEALY FIELDS використовують фермери у понад 100 країнах світу. xarvio FIELD MANAGER користуються 60 000 аграріїв (загальна площа понад 7 млн га) у 17 країнах, а xarvio SCOUTING використовують у своїй роботі понад 4 млн аграріїв та консультантів. Для додаткової інформації відвідайте www.xarvio.com або будь-який з наших соціальних каналів.

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF
Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об'єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров'я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об'єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2019 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 7,8 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk/ або сторінку в соціальній мережі.

Про концерн BASF
У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 110 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2020 році обсяг продажів концерну склав 59 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондовій біржі у Франкфурті (BAS), а також у вигляді американської депозитарної розписки (BASFY) в США. З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.

Джерело та фото: прес-реліз компанії Хarvio
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 135
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 872
0