Digital Transformation of Ukraine. Vision 2025

Digital Transformation of Ukraine. Vision 2025
15:05, 12 2019
2 019
0

9 листопада на Київському міжнародному економічному форумі презентували наш новий інфографічний довідник про цифрову трансформацію “Digital Transformation of Ukraine. Vision 2025”. Довідник — це 33 сторінки яскравої та корисної інфографіки про майбутнє України та українського бізнесу.

Чому тобі потрібно його прочитати? Цифровізація почалась настільки нещодавно, що навіть не вкладається в одне людське життя, й ми поки що не здатні повною мірою осягнути весь її потенціал. Але в той самий час вона настільки швидко поширюється та проникає в усі сфери життя, що відставання може коштувати бізнесу та навіть державі майбутнього.

Інновації — це основа розвитку економіки:
• технології стають “сировиною” для виробництва;
• нематеріальні активи формують бізнес;
• розвиток стає миттєвим.

Немає значення, чи в тебе власне підприємство, чи ти найманий робітник — так чи інакше цифрова трансформація прийде у твоє життя, й варто розуміти, яким чином це станеться.

Завдяки прикладам топових українських компаній ти зможеш детально розібратися, як саме впроваджуються зміни, й почерпнути для себе декілька ідей. А поки ти ще не завантажив довідник, ось тобі поради від експертів та практиків з КМЕФ:

Дмитро Осика, керівник програми цифрової трансформації ДТЕК:


«Цифрову трансформацію в ДТЕК ми почали з мрії. Спочатку ми уявили, яким має стати наш бізнес майбутнього. Для нас це — цифрове підприємство, де технології допомагають людям, а люди усвідомлюють користь та підтримку технологій. Далі сформували нашу стратегію Book of Dreams та від початку року почали її реалізовувати. До цифровізації ми підходимо усвідомлено: тільки там, де це корисно та доцільно».


Андрій Вишняк, CEO AgriChain:


"Діджіталізація нещадна та незупинна, починаючи від зерна на полі і закінчуючи в ложці у споживача (fork-to-farm). І це вже сьогодні. Або ми очолюємо цю революцію або програємо. Ми вже визначилися, а ви?"


Адам Лоумасс, директор з цифрової трансформації в Shell і NCOC:


«Фокусуйтеся не на технологіях, а на цінності, яку трансформація дає бізнесу. Технології зміняться, а потреба клієнтів у цінності залишиться».


Надія Васильєва, засновниця Digital Transformation Corporation та співзасновниця Інституту Цифрової трансформації економіки:


«Вам треба залучати людей до трансформації — використовуйте гейміфікацію, працюйте з фідбеками, фокусуйтеся на тому, що зробить життя клієнтів простішим».


Прочитай довідник першим. Тисни на кнопку та завантажуй безкоштовно: https://businessviews.com.ua/ru/digital-transformation-2019/

Довідник підготувала контент-маркетингова агенція Top Lead за підтримки генерального партнера DTEK, партнерів AEQUO, De Novo, Raiffeisen Bank Aval. Медіапартнери: Liga.net та BusinessViews. Експертний партнер: Digital Transformation Institute.

Джерело та фото: Toplead
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0