Петро Мельник увійшов до рейтингу "ТОП-25 успішних менеджерів українських компаній"


Петро Мельник увійшов до рейтингу
16:57, 01 2021
1 385
0

Журнал "Власть денег" визначив 25 успішних топ-менеджерів України, серед яких відзначено співвласника і виконавчого директора Agricom Group Петра Мельника.

При відборі кандидатів враховувалися різнопланові професійні показники керівників, у тому числі досвід роботи, профільна освіта, кар'єрне зростання, авторитет у колективі і, звичайно ж, загальні показники відповідної компанії. До рейтингу увійшли представники агросектору, FMCG, банківського сектору, фармацевтики, авіа та ін. Як розповіли засновники рейтингу, "цього року особливу увагу було приділено вмінню керівника знайти ефективні заходи протидії викликам, що постають перед компаніями внаслідок пандемії і змін у бізнес-середовищі, а також здатності знайти єдине правильне рішення в складних ситуаціях".

"Така висока оцінка – це результат кропіткої роботи всього колективу Agricom Group, високого професіоналізму кожного члена команди і правильно обраної стратегії розвитку Групи. Серед наших цінностей вже котрий рік поспіль ключовими є такі поняття як лояльність, інноваційність, довіра, ефективність, розвиток (тобто – ЛІДЕР). І це допомагає нам досягати кращих показників і результатів діяльності з року в рік. Щодо мого головного завдання як керівника – воно залишається незмінним. Це підвищення ефективності бізнесу, розширення присутності нашої продукції під ТМ "Добродія" і San Grano на внутрішньому і зовнішніх ринках, а також розвиток аграрної галузі шляхом створення і впровадження інновацій", – зазначив Петро Мельник, співвласник і виконавчий директор Agricom Group.


Довідка
Петро Мельник – високопрофесійний менеджер із досвідом роботи близько 20 років у сферах організації та управління фінансовою функцією холдингів та операційного управління холдингами. Має досвід роботи в сільському господарстві, молочній галузі, птахівництві, м'ясопереробці, FMCG, управлінському консалтингу.

З 2014 року займає позицію виконавчого директора Agricom Group. За час його керівництва група увійшла до ТОП-5 найінноваційніших агрокомпаній України, ТМ "Добродія" стала №1 з виробництва вівсяних пластівців, а побудований в Чернігівській області завод – одним із найпотужніших і технологічних, сучасних заводів Європи. За підсумками 2020 року "Добродія" займає першу позицію за обсягом експорту пластівців в Україні.

Джерело та фото: прес-реліз компанії Agricom Group
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0