Світове виробництво біопалива може збільшитися більше ніж у 6 разів

Світове виробництво біопалива може збільшитися більше ніж у 6 разів
12:54, 25 май 2021
252
0
Основною причиною зростання цін на більшість продовольчих товарів у світі став бум виробництва рослинного палива і вибухове зростання попиту на сільськогосподарську сировину. Про це повідомяє Bloomberg, пише ukrsugar.

У числі ключових культур, на яких сфокусувалися виробники біопалива, виявилися кукурудза, соєві боби, пальмова олія і цукор. Попит на них багаторазово зріс як з боку виробників продовольства на тлі пандемії, так і енергокомпаній. Останні, зокрема в США, активно реконструюють нафтопереробні потужності під виробництво «зеленого» дизельного палива. Це призвело до того, що кукурудза, боби і пальмова олія на світових ринках подорожчали більш ніж в два рази, а цукор — на 50%.

Енергетичні компанії, за даними Bloomberg, в найближчі кілька років можуть збільшити виробництво біопалива більше ніж у шість разів. Для цього вони мають намір збільшити використання відкинутих тваринних жирів, використаного рослинного масла і дистильованої кукурудзяної олії, не кажучи про збільшення попиту на кукурудзу, сою, пальмову олію і цукор. Тому, йдеться в публікації, тенденція до зростання цін на продовольство продовжиться як мінімум до 2023 року.

В Євросоюзі, за даними агентства, уряди країн вже вживають заходів, щоб обмежити використання продовольства в якості сировини для виробництва біопалива. Майже 60% сировини для біодизельного палива, споживаного в ЄС, було імпортовано, в основному це пальмова олія. Решту становить рапс, використане рослинне масло і тваринний жир.

Джерело та фото: ukrsugar
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0