З початку року Україна еспортувала 14,4 млн тонн зернових та олійних культур

З початку року Україна еспортувала 14,4 млн тонн зернових та олійних культур
12:43, 25 май 2021
375
0
З початку 2021 року в супроводі фітосанітарних сертифікатів з України експортовано 14,4 млн. тонн зернових та олійних культур. З них майже 3 млн. тонн – пшениця, 0,3 млн. тонн – ячмінь, 11 млн. тонн – кукурудза. Про це повідомила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час конференції «BLACK SEA GRAIN-2021», пише ukragroconsult

За словами Владислави Магалецької, прогнозується, що протягом наступних 10 років Україна продовжить покращувати свої позиції на світовому ринку зерна і, потенційно, увійде до топ-5 країн експортерів зернових.

«Сьогодні на основних експортних ринках України приділяють велику увагу якості зерна. Нам дуже важливо працювати разом із бізнесом для зменшення кількості нотифікацій та підтримання іміджу країни як надійного торговельного партнера», – наголосила Владислава Магалецька.


З початку року до України надійшла 21 нотифікація щодо зернових. Найбільше нотифікацій надійшло з Китаю (8), Індії (6), Білорусі (5) та по одній нотифікації з Таїланду та Пакистану.

Для співпраці в зазначеному напрямку та оперативного вирішення питань Держпродспоживслужба працює спільно з профільними асоціаціями.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба відіграє важливу роль у ефективності українського експорту. Її завданням є подолання технічних перешкод в торгівлі та забезпечення державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

Джерело та фото: ukragroconsult
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 906
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 591
0