Перезавантаження Держгеокадастру, що змінили за місяць

Перезавантаження Держгеокадастру, що змінили за місяць
Новини агробізнесу України
09:33, 12 ноябрь 2019
1 269
0
Земельна реформа неможлива без оновлення системи діяльності Держгеокадастру та подолання корупції в ньому. Тож наразі уряд реформує це відомство, аби його робота стала прозорою та доступною для суспільства.

Про найголовніші завдання, виконані в цьому напрямку за останній місяць, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

• Держгеокадастр наповнився новими даними (наразі він містить відомості про 20,8 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га (73%), з них 13,9 млн земельних ділянок сільгосппризначення загальною площею 30,4 млн га).

• Здійснено синхронізацію всіх держкадастрів з Державним земельним кадастром. Із жовтня 2019 року на Публічній кадастровій карті додано 5 нових шарів.

• Відкрито низку даних, які призвели до корупційних дій. Опубліковані рішення щодо розпорядження сільгоспземлями держвласності, висновки про розгляд проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та висновки експертизи землевпорядної документації.

• Розпочато аерофотозйомку зі створенням ортофотопланів та 3D-моделі місцевості на території України в масштабі 1 : 10 000.

Джерело та фото: landlord
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 804
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0