День поля у «Контінентал Фармерз Груп»

День поля у «Контінентал Фармерз Груп»
15:43, 21 май 2021
123
0

14 травня у «Контінентал Фармерз Груп» відбувся День поля під назвою «Точне землеробство в дії, або Як заробити додаткові 100 баксів з гектара». Захід проходив на території виробничих потужностей Компанії у м. Хоростків, що на Тернопільщині. Пише agroelita

Партнери та колеги-аграрії «Контінентал» з різних куточків Західної України мали змогу дізнатися про останні інновації в агросфері, обмінятися практичним досвідом у вирощуванні сільськогосподарських культур, укріпити й розвинути співпрацю з агрохолдингом у межах партнерської програми «Контінентал».

Окрім пізнавальної інформації, подія принесла відвідувачам і чимало позитивних емоцій. Адже у той час, коли у світі вирує пандемія, а живе спілкування набуває все більшої цінності, фермери нарешті змогли зустрітися й поспілкуватися один з одним у теплій дружній атмосфері, відпочити душею та налаштуватися на сільськогосподарські будні.

Традиційно День поля розпочався з вітального слова Генерального директора «Контінентал Фармерз Груп» Георга фон Нолкена. Він зазначив, що одна з основних цілей заходу – побудова взаємовигідних партнерських відносин з місцевими агровиробниками, з якими «Контінентал» готовий не лише ділитися досвідом та експертизою, але й на партнерських умовах надати доступ до своєї матеріально-технічної бази: елеваторів, якісного насіння власного виробництва, сучасної техніки.

«Нашим партнерам-фермерам ми пропонуємо послуги елеваторів, допомогу в реалізації вирощеного врожаю за найвигіднішими цінами, якісне насіння, засоби захисту рослин, агрономічну експертизу. Ми відкриті до співпраці та хочемо розвиватися разом, – каже Георг фон Нолкен. – Також сьогодні ми ділимося своїм досвідом впровадження технологій точного землеробства. Адже завдяки сучасним методам, підходам і технічним засобам можна не лише мінімізувати затрати, а й отримати відчутний економічний ефект. Минулого сезону ми переконалися на практиці, що додаткові $100 з гектара – це не просто гасло, це реальність!».

Зазначимо, що «Контінентал» загалом обробляє 195 тис. гектарів землі, точне землеробство запроваджено на 30% площі і надалі розширятиметься.

«Точне землеробство ми сприймаємо не лише як питання технологій чи техніки, це філософія нашої Компанії», – підсумував пан Георг.


Контінентал Фармерз Груп

Не оминули увагою День поля «Контінентал Фармерз Груп» і представники влади. Зокрема, Ігор Гайдук, заступник голови Тернопільської ОДА зазначив, що такі заходи – це чудова нагода перейняти досвід у колег і налагодити якісну співпрацю. Посадовець також додав, що розвиток агробізнесу для Тернопільщини сьогодні у пріоритеті. Адже, це, насамперед, створення додаткових робочих місць. А «Контінентал» є найбільшим агрохолдингом, який знаходиться на території нашої області, та найбільшим платником податків.

Точне землеробство в дії


Операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук та керівник служби точного землеробства Дмитро Зайцев детально розповіли, як відбувалося впровадження точного землеробства у Компанії.

«Точне землеробство – це ідеологія нашого виробництва, і ми хочемо показати, як це відбувається насправді, як це відбувається в полях, за допомогою якої техніки. Ми акцентуємо увагу не на роботах чи інноваціях, ми прагматично показуємо те, що працює у широкому виробництві. Уся техніка і обладнання, виставлені сьогодні тут, постійно працюють на землі, це не якісь неапробовані елементи, це повністю апробована технологія. Ми демонструємо, наскільки, використовуючи цю технологію, можна збільшити свої прибутки», – сказав пан Віталій.


Ефектом від впровадження систем точного землеробства поділився Дмитро Зайцев:
«У цілому світі та в Україні зокрема сьогодні ведеться дискусія щодо того, які технології можуть бути використані в класичному агробізнесі, аби збільшити його ефективність. Адже технологій багато: це і спектральні камери, і космічні знімки, і використання дронів, роботів тощо, проте, якщо використовувати їх безсистемно, то, ймовірно, що очікуваний ефект прийде або не одразу, або його взагалі не буде. І для того, щоб отримати цей максимальний ефект, потрібно, перш за все, побудувати поетапність впровадження систем точного землеробства на господарстві, базуючись на стандартних речах і закінчуючи високими технологіями».


Присутнім спеціалісти Компанії розповіли, що у «Контінентал Фармерз Груп» впровадження точного землеробства відбувалося впродовж семи етапів, які, у свою чергу, можна умовно розділити на три блоки.

Контінентал Фармерз Груп

Перший – культура виробництва. Під час його презентації спеціалісти «Контінентал» продемонстрували, яку роль відіграють сучасні технології у підвищенні ефективності виробництва: цифрові контури полів, паралельне водіння; контроль напрямків технологічних операцій, відключення секцій сівалок та обприскувачів, робота з технічною колією.

Другий блок – власне точне землеробство. Йдеться про: агрохімічне обстеження ґрунтів, контроль за переущільненням землі, оцінку якості технологічних операцій, створення карт-завдань для техніки, картування врожайності, супутниковий моніторинг, скаутинг, метеомоніторинг.

Третій блок – процеси автоматизації: локальна робота на полі, зональна технологічна карта, яка відображає і адаптується під особливості і потреби не лише кожного конкретного поля, а й окремих його ділянок.

Єдиний підхід для партнерів – для партнерів як для себеЮрій Кузьм’як, комерційний директор «Контінентал Фармерз Груп» презентував програму співпраці з фермерами.

«Ми хочемо надати можливість нашим партнерам скористатися усіма перевагами Компанії. Неважливо скільки у вас гектарів в обробітку – чи 50, чи 50 тисяч, ви можете стати нашим партнером і вирощувати гарний урожай», – розпочав свій виступ Юрій Кузьм’як.

Своїм партнерам «Контінентал» пропонує: можливість придбання міндобрив, захисту засобів рослин за привабливими цінами; партнерські умови на послуги елеваторів; формування прозорих цін на врожай; можливість доставки зерна в порт чи закордон; послуги сучасного насіннєвого заводу; технологічну підтримку та використання досвіду «Контінентал»; а також напрямок картоплярство, який Компанія успішно розвиває в Україні.

«Єдиний підхід для партнерів – для партнерів як для себе. Ціни та умови такі ж як для “Контінентал”», – резюмував пан Юрій.


Контінентал Фармерз Груп

Також у межах Дня поля гості відвідали виставку сільськогосподарської техніки та устаткування для точного землеробства, які «Контінентал Фармерз Груп» використовує в роботі. Були представлені сівалки точного посіву, системи внесення рідких добрив, системи автопілотування, комплекти модернізації обприскувачів для руху по міжряддю, системи телематики, змішувальні станції, системи обліку й контролю та інші.

Наостанок учасникам продемонстрували роботу сівалки, повністю обладнаної системами Precision Planting. Тестували різні налаштування притискних зусиль, швидкість посіву, роботу системи автоматичного відключення секцій сівалки.

Автор: Анна Артим
Джерело та фото: agroelita
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0