Добродія Фудз святкує три роки з моменту запуску заводу

Добродія Фудз святкує три роки з моменту запуску заводу
14:40, 20 2021
1 334
0

Цьогоріч виробничий комплекс Добродія Фудз у смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області, що виготовляє продукцію під ТМ Добродія та ТМ San Grano, святкує своє триріччя. Результати роботи за цей період продемонстрували великий попит на пластівці із зернових культур і продуктів на їх основі та перевершили найоптимістичніші очікування.

За підрахунками аналітиків компанії, за результатами 2020 року частка «Добродія Фудз» на ринку складає 13%. На сьогоднішній день це одне із найсучасніших та найпотужніших підприємств серед виробників вівсяних пластівців в Україні.

Добродія Фудз

Виробництво. З моменту відкриття (травень 2018 р.) по квітень 2021 р. на підприємстві було виготовлено понад 20,91 тис. т продукції та зафасовано понад 12,3 млн. одиниць продукції (упаковок, мішків). Останній рік потужності були завантажені майже на 100%.

Сертифікація. За перший рік роботи підприємство отримало всі необхідні сертифікати: відповідності згідно вимог схеми сертифікації FSSC 22000 на систему якості та безпечності харчової продукції, «ХАЛЯЛЬ» (HALAL), «КОШЕР» (KOSHER), «Organic» (CERTIFICATE UA-BIO-108).

Добродія Фудз

Експорт. У 2018-2021 роках частка продажів пластівців на експорт досягла 48% (тоннаж). За цей період було налагоджено експорт продукції до понад 20 країн світу, серед яких такі вимогливі ринки як Китай, США, ОАЕ, ЄС, Бразилія, та інші. Тож, виготовлені на «Добродія Фудз» продукти знаходять свого споживача незалежно від континентів, культури і віросповідання.

Інвестиції. Щодо інвестицій у відкриття заводу та його удосконалення, то за три роки їх об’єм складає понад $12 млн. На виробництві використовуються останні розробки світового лідера-виробника обладнання компанії Buhler (Швейцарія). Завод повністю автоматизований, що мінімізує людський фактор у виробництві.

Захист довкілля. При будівництві заводу були враховані й екологічні інтереси регіону та місцевих жителів. Використовуються найновіші еco-friendly технології: на комплексі встановлена система аспірації (очистки повітря), яка відповідає сучасним європейським стандартам і не забруднює довкілля. Впроваджено безвідходне виробництво. На заводі перейшли на альтернативні джерела енергії для мінімізації негативного впливу на довкілля: у біокотельні використовують лушпиння вівса та відходи з зерноочисних машин, а пара, яка утворюється при спалюванні, застосовується на виробництві й для обігріву приміщень.

Добродія Фудз

Податки, соціальні ініціативи. За час роботи заводи до місцевих бюджетів було сплачено понад 10,5 млн грн. До того ж, «Добродія Фудз» на постійній основі підтримує та самостійно впровадить різноманітні соціальні та благодійні акції (підтримка лікарень, ветеранів, школярів, інші ініціативи).

Ірина Брославцева, директор компанії «Добродія Фудз»: «Щодо наших планів на майбутнє, то «Добродія Фудз» продовжить збільшувати частку власних торгових марок в Україні, популяризувати продукти здорового харчування серед українських споживачів, активно працювати з ринком експорту. Також незабаром компанія планує запускати нові проекти, зараз динамічно працюємо над цим».


Джерело та фото: "Добродія Фудс"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0