Диференційований висів забезпечує оптимальне живлення рослин, - аграрій

Диференційований висів забезпечує оптимальне живлення рослин, - аграрій
20:40, 14 2021
672
0
альтернативный текст
У господарстві «Перше травня» застосовують диференційований висів і відзначають його позитивний вплив на економіку підприємства, розвиток рослин, стан ґрунту та врожайність. Про це AgroTimes розповів директор СТОВ «Перше травня» (Херсонська обл.) Сергій Косюк.

«Диференційований висів забезпечує точний підхід до отримання більш високої врожайності. Якщо певні ділянки менш продуктивні, то навіщо зайвий раз витрачати там ресурси. Це дійсно дуже економить добрива та насіння, разом з тим продуктивність поля не тільки не знижується, а навіть зростає», – зазначає директор господарстві.


Крім підвищення врожайності за диференційованого висіву, відзначають також гарний вигляд поля та стан рослин.

«На рівних полях ми досягаємо рівномірної родючості ґрунту. А на схилах, де більша міграція води та змитий ґрунт, потрібно робити акцент на тому, щоб максимально правильно розрахувати навантаження на таку частину поля, і, враховуючи її родючість, не загущувати посіви, а навпаки, – зменшувати норму висіву. Тоді рослині вистачить і вологи, і родючості ґрунту для того, щоб сформувати повноцінний врожай. Вона матиме оптимальну площу для росту та для живлення», – додає Сергій Косюк.


Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0