AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом

AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Новини агробізнесу України та світу
14:43, 24 ноябрь 2019
1 964
0
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з управління агробізнесом, аналогів якого в Україні ще немає.

Астарта створить WEB-портал з управління агробізнесом


Як повідомляється, нові IT-модулі для цього порталу вже в процесі розробки. Такі модулі, як AgriChain Land (управління земельним банком) та AgriChain Farm (управління польовими операціями) вже впроваджені в компанії.

За словами Наталії Богачевої, керівника проєктів компанії AgriChain, яка впроваджує ІТ-новації в «Астарті», мало розробити технічно правильний продукт – потрібно не менш якісно його протестувати, пілотувати, навчити і дійти згоди на всіх рівнях користувачів для масштабного впровадження.

AgriChain управління агробізнесом


«Нові системи ніколи не впроваджуються одразу і «на ура», спочатку завжди буває спротив. Тому одних треба мотивувати кодувати, а інших – користуватися. І тоді я шукаю підходи, пояснюю і переконую на зустрічах, в усіх чатах, на лініях підтримки. Моє глибоке переконання, що в проєктній роботі настільки об’ємні і водночас детальні задачі, що якщо ти охоплюєш всі ці речі, якщо ти системний, контролюєш і доводиш до кінця кожне мікро-завдання – жоден проєкт не «злітає»», – вважає Наталія Богачова.

Джерело та фото: agroconf
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 564
0
Аграрні маркери на 2019 - 2020 роки від Алекса Аграрні маркери на 2019 - 2020 роки від Алекса
[i]Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent 5 грудня в UNIT.City організовують XI Міжнародну...
01.02.20
1 722
0