«Добродія Фудз» розпочала виробництво граноли San Granola

«Добродія Фудз» розпочала виробництво граноли San Granola
12:16, 18 2021
1 276
0

Один із найбільших вітчизняних виробників вівсянки в Україні Добродія Фудз (ТМ «Добродія», ТМ San Grano) випустив нову продукцію San Granola. Це гранола, яка представлена чотирма смаками: шоколадна, гарбуз-ревінь, цитрусова та горіхово-медова.

Гранола – це готовий сніданок, який складається з вівсяних пластівців, а також з горіхів, сухофруктів, меду, шоколаду або інших інгредієнтів. Такий сніданок має великий енергетичний потенціал, що дозволяє споживати його не тільки вранці, але і протягом дня як перекус.

Як розказали в компанії «Добродія Фудз», активне зростання рівня популярності категорії «гранола» спостерігалось у 2018-2019 роках, але прогнозується, що такий позитивний тренд буде зберігатиметься й надалі, з щорічним приростом об’ємів продажів на рівні 7-8%.

«Впродовж року технологи компанії працювали над унікальними рецептурами, які б дозволили запропонувати поціновувачам граноли цікаві, не стереотипні смаки з використанням натуральних складових. San Granola повністю відповідає новому швидкому темпу життя, тому що це смачно, швидко та корисно! А за рахунок великого розмаїття смаків нашої продукції, кожен може обрати саме те, що йому подобається», – зазначила Ірина Брославцева, директор компанії «Добродія Фудз».


Продукція San Granola представлена на поличках супермаркетів, а також доступна онлайн за ціною від 52 грн.

Довідка
ТМ «Добродія» – один із лідерів серед виробників вівсяних пластівців в Україні. Продукція ТМ «Добродія» виготовляється на повністю автоматизованому сучасному виробничому комплексі в Чернігівській області. Це одне з найпотужніших підприємств із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Європі. ТМ «Добродія» представлена в найбільших національних торгових мережах України, а також експортується до 35 країн світу (ЄС, США, Бразилії, Китаю, Азії, Африки, Ізраїлю, Молдови та ін.). Реалізацію продукції під ТМ «Добродія» і San Grano здійснює Торговий дім «Добродія Фудз», що входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group.

Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0