DroneUA та НУБіП - підписали меморандум про співпрацю

DroneUA та НУБіП - підписали меморандум про співпрацю
12:14, 11 май 2021
255
0

DroneUA і Національний університет біоресурсів і природокористування України підписали меморандум про співпрацю.

«Більше 5 років співпрацюємо з різними кафедрами НУБіП. Для нас це найкращий профільний університет країни. Саме тут готують більшість висококваліфікованих фахівців, з якими нам доводиться стикатися на ринку. Ми з НУБіП маємо спільні цілі і напрямки, в яких можемо сильно доповнити один одного. Вдячні університету за можливість партнерства », - зазначає співзасновник DroneUA Валерій Яковенко.


Щоб реалізувати проекти в сфері аграрної науково-технологічної освітньої діяльності, розробки прогресивних технологій агрохімічного сервісу сільського господарства і впровадити інновації в агровиробництво було налагоджено тісну і продуктивне партнерство з кафедрою агрохімії та якості продукції рослинництва агробіологічного факультету НУБіП України.

«Агробіологічні факультет і кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва висловлюють подяку компанії« DroneUA »і сподіваються на тісну співпрацю у навчальній та науковій роботі, яка дозволить поліпшити якість підготовки фахівців для аграрного сектора економіки України» - зазначають в університеті.

Першим кроком після підписання Меморандуму про співпрацю стали зміни в навчальному процесі - для бакалаврів ввели навчальну дисципліну «безпілотних обприскування і бакові суміші». Також вдалося відкрити і успішно акредитувати освітньо-професійну програму підготовки магістрів «Агрохімсервіс в прецизионном агровиробництві».

Вже з початку нового навчального року підготовка фахівців підніметься на новий небачений раніше рівень, що є надзвичайно важливим для аграрного ринку як в Україні, так і в світі.

DroneUA - міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. У структурі компанії функціонують власні інженерні та виробничі підрозділи, відкритий центр з обробки даних. DroneUA - дистриб'ютор комерційних і промислових рішень компанії XAG, DJI і Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення Drone Deploy і Pix4D на території Східної Європи і Кавказу.

Компанія веде свою діяльність в сферах енергетики, нафтогазової промисловості, геодезії і топографії. Основними напрямками роботи DroneUA є розробка і впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка отриманих за допомогою безпілотників даних. Технології DroneUA використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України.

Джерело та фото: drone.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0