Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прогнозує адаптивний карантин в Україні до серпня

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прогнозує адаптивний карантин в Україні до серпня
12:04, 11 май 2021
302
0

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що запроваджений в Україні адаптивний карантин дає свої результати. За словами голови уряду, він може бути продовжений до серпня. Про це Шмигаль заявив в інтерв’ю для “РБК-Україна”, повідомляють bykvu

Він нагадав, що раніше адаптивний карантин було продовжено до 30 червня.

“В Україні діє адаптивний карантин, він дає свої результати. Зараз він продовжений до 30 червня, як мінімум. Ми, очевидно, будемо продовжувати його до серпня. Якщо нам вдасться до Дня Незалежності провакцинувати більшість людей, звичайно, ми будемо шукати варіанти його пом’якшення”, – зазначив очільник уряду.


Шмигаль також пояснив, які переваги надає така адаптивна модель карантину.

Ця адаптивна модель дає можливості: починають зростати показники – автоматично запроваджуються обмеження. Не ростуть показники – ми живемо в “зеленій” зоні. Побачимо, що ми побороли епідемію, – взагалі знімаємо всі питання і забули про карантин”, – повідомив він.

Шмигаль також зазначив, що Кабінет Міністрів не планує запроваджувати загальнодержавний локдаун. У разі необхідності будуть закривати на карантин окремі області, як це відбувалося під час попередньої хвилі захворюваності.

“Будуть чи не будуть нові локдауни, залежить від дисципліни, вакцинації та від того, як буде розвиватися ця пандемія взагалі у світі, будуть або не будуть з’являтися нові штами. Це основні показники, я думаю, що інших показників, які вплинуть на адаптивну модель карантину, немає. Локдауну держави ми не плануємо. Закривати окремі області у разі необхідності, звичайно, ми будемо. І це буде відбуватися так, як ми щойно це пройшли”, – пояснив Шмигаль.


Джерело та фото: bykvu
Фото: growhow
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0