Інновації та завершення сівби цукрового буряку в Астарті

Інновації та завершення сівби цукрового буряку в Астарті
14:39, 06 май 2021
485
0
АСТАРТА завершила посів цукрового буряку. Зокрема, цією культурою засіяно 33.5 тис. га, що займає 15.6 % у структурі посівних площ Компанії у 2021 році. Наразі продовжується сівба кукурудзи, сої та органічних культур.

Старт цьогорічної посівної кампанії був зміщений на кілька тижнів порівнюючи з минулими роками. Адже весна 2021 відзначається низькими температурами, затяжними заморозками і частими дощами практично по всій території України. Втім, Компанія виконує весь комплекс посівних робіт в оптимальні терміни.

– Хоч терміни сівби і зміщені, є й переваги. Зазвичай у квітні ми вже втрачаємо вологу. Цього ж року ми продовжуємо її накопичувати і вологозабезпеченість набагато краща проти минулого року. Розриву між Півднем та Північчю немає, бо вся територія України відстає від багаторічних температурних значень. Особливістю цьогорічних жнив стануть паралельні збиральні кампанії сої, соняшника та кукурудзи, – зазначив Вадим Скрипник, директор департаменту сільськогосподарського виробництва АСТАРТИ.


Інновації – невід’ємна частина діяльності АСТАРТИ і посівна кампанія – період їх активного застосування та впровадження. Єдина інформаційна багатомодульна система по управлінню агробізнесом AgriChain – одна з них. Побудована ця платформа у вигляді web та/або мобільних додатків AgriChainLand, AgriChainFarm, AgriChainScout та ін.

Модуль AgriChain Scout забезпечує онлайн моніторинг стану посів, їх аналіз та динамічне прогнозування врожайності. Так впроваджується диференційований підхід в агровиробництві. Це один з найважливіших елементів точного землеробства. Він передбачає раціональне використання добрив, засобів захисту рослин та насіння за рахунок індивідуального підходу по їх внесенню на кожне поле.

Паралельно відбувається тестування нового модуля системи з онлайн управління складською логістикою – AgriChainBarn.

Джерело та фото: прес-реліз агропромхолдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0