BASF виводить на ринок нові гібриди озимого ріпаку

BASF виводить на ринок нові гібриди озимого ріпаку
21:11, 05 2021
740
0
альтернативный текст
29 – квітня 2021 – Київ, Україна. Київ, Україна. Департамент BASF Agricultural Solutions презентує українським аграріям нові гібриди ріпаку: ІНВ1170, ІНВ1188 та ІНВ1177 КЛ. За роки досліджень в різних кліматичних зонах вони продемонстрували високі та стабільні показники врожайності, стресо- та зимостійкості.

«Наша компанія завжди піклується про прибутковість та полегшення роботи аграріям. Ми розуміємо, наскільки врожайність залежить від факторів, на які неможливо вплинути: погода та природні катаклізми. Тому наші селекціонери постійно працюють над створенням гібридів, які суттєво мінімізують ці ризики. Так у портфоліо з’явилися нові високоврожайні та стресостійкі гібриди ріпаку, які дозволять агровиробникам зрощувати й зростати ще ефективніше», — наголошує Крістіан Телл, директор департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.


Гібрид ІНВ1170 має високу врожайність, адаптований для вирощування на різних типах ґрунтів за різних умов обробітку ґрунту. Поєднання наявності гена Rlm7, що відповідає за стійкість до фомозу та високу толерантність рослин до вертицильозу, гарантує ріст здорових та сильних рослин в полі. Демонструє високу врожайність по всій Україні: від 43,2 ц/га у Південному регіоні, 46,1 ц/га у Східному до 50,1 ц/га у Центральному та 51,7 ц/га у Західному регіонах.

Основною характеристикою гібриду ІНВ1188 є адаптивність та пластичність до різних умов і технологій вирощування. Це дає йому можливість демонструвати високу врожайність у всіх регіонах України. Гібрид поєднує в собі комплекс цінних ознак: швидкий розвиток з осені, високу зимостійкість, підвищену стійкість до фомозу (ген Rlm7), високу толерантність до вертицильозу та підвищену стійкість до розтріскування стручків. Універсальність гібриду підтверджується результатами врожайності по регіонах, які становили у Західному - 50,9 ц/га, Центральному - 51,1 ц/га, Східному - 47,5 ц/га та Південному - 45,6 ц/га.

ІНВ1177 КЛ - новий гібрид ріпаку для виробничої системи Clearfield®. Завдяки своїй середній групі стиглості гібрид демонструє пластичність до регіонів вирощування та чудово доповнює портфоліо КЛ сегменту компанії. Рослини цього гібриду швидко розвиваються з осені, що дає широке вікно для посіву, легко переносять зиму та помірно відновлюють свою вегетації на весні. Поєднання високої посухостійкості та доброї стійкості до розтріскування стручків доповнює цінні характеристики гібриду. Урожайність за роки досліджень була на рівні 46,3-48,4 ц/га в Центрально-Західному регіоні, та 44,0-45,4 ц/га в Південно-Східному регіоні.

Цьогоріч уперше агродепартамент BASF відмовився від пакетних пропозицій. Раніше в комплексі з гібридами можна було придбати препарати Карамба® та Карамба® Турбо. Відтепер аграрії власноруч можуть сформувати кастомізовану пропозицію з насінням і препаратами захисту, яка підійде конкретно їхньому полю.

Щороку в Україні зростає кількість площ під ріпаком. Збільшується й географія експорту насіння, шроту та олії. Так, за 2019/2020 маркетинговий рік Україна експортувала 2,9 млн. тонн насіння ріпаку до ЄС на понад $1,2 млрд. Олію закуповує Китай, а шрот - Ізраїль та Туреччина. Це свідчить про те, що Україна має значний потенціал для представлення ріпаку й продуктів з нього на світовому ринку. А завдяки новим гібридам і рішенням від BASF це зробити буде легше.

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF
Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об'єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров'я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об'єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2019 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 7,8 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk/ або сторінку в соціальній мережі.

Про концерн BASF
У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 110 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2020 році обсяг продажів концерну склав 59 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондовій біржі у Франкфурті (BAS), а також у вигляді американської депозитарної розписки (BASFY) в США. З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.

Джерело та фото: прес-реліз BASF
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 695
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 569
0