Аgricom Group скоротив витрати на пальне втричі


Аgricom Group скоротив витрати на пальне втричі
20:53, 05 2021
1 205
0

За рахунок заощадливих технологій під час нинішньої весняної посівної агрохолдингу вдалось захистити поля від випаровування вологи з ґрунту та від вітрової ерозії, а також суттєво зменшити витрати на дизельне паливо

Нещодавно агрохолдинг Agricom Group розпочав весняну посівну – нині три кластери активно проводять весняно-польові роботи. У новому сезоні компанія планує посів 3,5 тис. га озимого клину (жито та пшениця), 13 тис. га соняшнику, 9 тис. га кукурудзи та 2,5 тис. га вівса.
На сьогодні вже завершено посів вівса і отримані сходи рослин.

Як розповіли в Agricom Group, у нинішньому сезоні у Чернігівському кластері та частково у Білокуракінському кластері було запроваджено вертикальний обробіток ґрунту. "В цілому ми повністю перейшли на безвідвальний обробіток ґрунту. Використання даної технології дозволяє нам отримати певну "подушку" із рослинних решток у посівах наступної культури, які захищають поля від випаровування вологи з ґрунту та від вітрової ерозії. А витрати на дизельне паливо на 1 га зменшились в три рази, ніж при класичному обробітку", – зазначив Євген Горло, директор Департаменту виробництва і розвитку Agricom Group.

У 2021 році агрохолдинг продовжив модернізацію технічного парку, додатково провів переобладнання трьох пропашних сівалок під технологію Presicion Planting. Ця система дозволяє максимально рівномірно розкладати насіння, що в результаті якісно впливає на урожай.

Для довідки:
Agricom Group – національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві і дистрибуції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі. Об'єднує сільськогосподарські, переробні та торговельні підприємства у Житомирській, Чернігівській та Луганській областях. Земельний банк Групи складає 27 тис. га. Ключовими бізнес-напрямками діяльності є: рослинництво, зберігання зернових і олійних культур, виробництво і торгівля продуктами харчування під торговими марками "Добродія", San Grano. Продукція Групи експортується до 35 країн світу (ЄС, США, Бразилія, Китай, Азія, Африка, Ізраїль, Молдова та ін.).

Agricom Group велику увагу приділяє інноваціям та інвестиціям у розвиток digital-проектів та входить до ТОП-5 найінноваційніших агрохолдингів України (рейтинг AgroHub).

Джерело та фото: прес-реліз Agricom Group
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0